مفهوم جدیدی از ذخیره سازی برای حفظ باقی مانده ها

۱۴۰۰/۸/۹ ۵:۰:۱۱

ODNY BOX یک مفهوم جدید برای ذخیره مواد غذایی با صفحه کنترل آسان برای ذخیره هر نوع باقی مانده غذا ، از بیسکویت داغ گرفته تا ماست سرد یونانی است. ODNY BOX مجهز به طراحی ساده و زیبایی شناختی ، ایده ذخیره مواد غذایی است که حاصل ذهن طراح یونگی پارک است و از شکل برجسته ای که آب هنگام افتادن روی سطوح صاف ایجاد می کند الهام گرفته است.

درپوش شیشه ای ODNY.BOX شبیه نیم کره ای است که تقریباً در زیر سکویی که غذا در آن نگهداری می شود ، جمع می شود تا از نگهداری هوایی اطمینان حاصل شود. و فصل ها نه تنها بر غذایی که می خوریم ، بلکه بر نحوه نگهداری آن غذا برای فردا نیز تأثیر می گذارد. در ماه های زمستان ، غذای داغی که ما در خانه سفارش می دهیم یا می پزیم ، در معرض دمای سرد است ، در حالی که در ماه های گرم ، غذاها در هوای گرم فاسد می شوند.

هدف طراح این است که ODNY.BOX را با یک صفحه کنترل بصری بسازد تا ذخیره یک بشقاب لازانیا به راحتی ذخیره یک کاسه میوه تازه باشد. کنترل شامل تنها یک صفحه است که 3 گزینه ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد: دمای اتاق ، سرد و گرم.

و هنگامی که کاربران می خواهند اقلام غذایی مانند موز یا کروسان صبحانه را ذخیره کنند ، چرخاندن صفحه ساعت به دمای اتاق کافی است ، اما هنگامی که یک کاسه بستنی یا سیب زمینی سرخ کرده باید ذخیره شود ، کاربران می توانند صفحه ساعت را روی سرد آن تنظیم کنند.


odny box