یک زن بریتانیایی تقریباً بینایی خود را به دلیل مژه های مصنوعی از دست داد

۱۴۰۰/۹/۲۱ ۰:۰:۱۰

یک زن بریتانیایی بعد از نصب مژه های مصنوعی توسط تکنسین زیبایی که آنها را در فیس بوک پیدا کرد، تقریباً بینایی خود را از دست داد. زمانی که مژه‌های او چسبانده می‌شدند باعث ساییدگی شدید در کره چشم او می‌شد که به سختی قادر به دیدن بود.

زویی که بینایی خود را دوباره به دست آورد اما به دلیل مشکلی که داشت مجبور به استفاده از عینک آفتابی شد، گفت: "فکر می کردم کور می شوم. قبلاً زیاد مژه مصنوعی می زدم، اما دیگر این کار را نمی کنم، خیلی می ترسم."

وی توضیح داد که چگونه این شخص را برای نصب مژه در فیس بوک پیدا کرده است و فرآیند نصب مژه مصنوعی حدود 3 ساعت طول کشید، در حالی که معمولاً فقط حدود 45 دقیقه طول می کشد. این عمل همچنین باعث درد شدید او شد.

با گذشت روزها چشمان زویی متورم شد و اوضاع به حدی بد شد که او را برای درمان به نزدیکترین مرکز درمانی رساندند و پزشکان به دلیل ورم چشمان او به سختی چشمان او را باز کردند.

پزشکان با استفاده از تجهیزات تخصصی چشم‌های زوئی را باز کردند و رنگ زرد را به آن تزریق کردند تا میزان آسیب را ببینند و پزشکان به او توصیه کردند که فوراً نزد متخصص زیبایی مراجعه کند و اکستنشن مژه‌ها را بردارد.

اما این متخصص زیبایی مدعی شد که بیش از حد مشغول است که نمی‌تواند کمک کند، نه بابت اتفاقی که افتاده عذرخواهی کرد و نه پیشنهاد بازپرداخت پولی را که برای مژه مصنوعی پرداخت کرده بود.