دستور العمل طبیعی برای از بین بردن بوی بد پا

۱۴۰۰/۸/۴ ۵:۰:۱۱

برای مراقبت از پاهای خود همیشه از دستور العمل های طبیعی استفاده کنید ، زیرا آنها بخشی جدایی ناپذیر از زیبایی و ظرافت شما هستند و فراموش نکنید که ناخن های خود را هر هفته کوتاه کرده و پوست اطراف آنها را مرطوب کنید تا از ایجاد زخم و انتشار قارچ هایی که باعث بوی بد پا می شوند جلوگیری شود.

علاوه بر ضرورت پوشیدن کفش راحت و جوراب نخی ، به منظور حفظ سلامت پا به طور کلی است.

5 دستور العمل طبیعی برای از بین بردن بوی بد پا

برای از بین بردن بوی نامطبوع پا تأکید کرد تا اطمینان حاصل شود که هیچ دلیل آسیب شناختی پشت این وجود ندارد.

بهترین دستور العمل طبیعی برای از بین بردن بوی بد پا ، آنها عبارتند از:

یک دستور طبیعی چای ، کافی است سه قاشق غذاخوری چای قرمز را در آب به مدت 10 دقیقه روی حرارت ملایم بجوشانید ، در یک کاسه عمیق به اندازه کافی آب سرد برای پای خود را در آن بگذارید ، چای را با آب در کاسه بریزید ، بگذارید پاهای خود را به مدت 30 دقیقه در آن قرار دهید و پاها را با آب ولرم بشویید و خوب خشک کنید. دستور العمل را هفته ای یکبار تکرار کنید تا بوی پا برای همیشه از بین برود.
یک دستور طبیعی از نشاسته ذرت ، پس از شستن پاها و خشک شدن آنها ، پودر نشاسته ذرت را روی آنها و بین انگشتان به مدت 20 دقیقه قرار دهید ، سپس آنها را با آب سرد بشویید و با تکرار متوجه تفاوت خواهید شد.
یک دستور طبیعی از برگ مریم گلی ، زیرا می توانید انگشتان خود را با کمی آرد مریم گلی بعد از تمیز کردن و خشک شدن خوب پا بمالید.
یک دستور طبیعی از زنجبیل ، پاها را در یک کاسه عمیق حاوی مخلوط رنده شده از زنجبیل آب پز و آب سرد به مدت 20 دقیقه خیس کنید ، پاها را با آب سرد بشویید و خوب خشک کنید ، دستورالعمل را یک بار در هفته تکرار کنید تا از شر بوی ناخوشایند خلاص شوید.
یک دستور طبیعی از قند ، می توانید از هر نوع شکر برای مالیدن انگشتان پا پس از تمیز کردن پا استفاده کنید و آنها را خوب خشک کنید و بگذارید 10 دقیقه بماند ، سپس آن را با آب سرد بشویید تا بوی نامطبوع پا از بین برود.


smellyfeet