آیا می توان بالش ها را در ماشین لباسشویی تمیز کرد؟

۱۴۰۰/۸/۱۴ ۵:۰:۱۰

بالش ها باید حداقل دوبار در سال تمیز شوند ، اما این کار چگونه انجام می شود؟ و آیا می توانید بالش ها را در ماشین لباسشویی بشویید؟ بالش ها به اندازه روبالشی ، ملحفه و روکش تخت نیازی به شستشو ندارند ، اما بسیاری از ما اصلاً آنها را نمی شویم. و اگر تا به حال بالش های خود را شستشو نداده اید ، به احتمال زیاد آنها اکنون سایه ای غیر جذاب از رنگ زرد یا قهوه ای پیدا کرده اند.

آیا می توانید بالش ها را در ماشین لباسشویی بشویید؟
بیشتر بالش های نخی و بالش های مصنوعی را می توان در ماشین لباسشویی شستشو داد ، اما قبل از شستشو دستورالعمل روی برچسب را بررسی کنید. روکش پارچه ای با دوام است و اجازه نمی دهد که اجزای داخلی خارج شود ، که ممکن است به طور بالقوه باعث آسیب جدی به ماشین لباسشویی شوند.

بالش های فومی را نباید در ماشین لباسشویی قرار داد و در دستورالعمل شستشوی بالش های فومی مشخص شده است که می توانید آنها را با دست بشویید.

نحوه تمیز کردن بالش ها
مرحله 1
بالش را در داخل روکش بالش قرار دهید تا از پاره شدن مواد جلوگیری شود و درجه حرارت را با توجه به برچسب مراقبت از بالش تنظیم کنید ، از مواد شوینده مناسب لباس و چرخه ملایم استفاده کنید.

مرحله دوم
اگر بتوانید دو بالش را همزمان در ماشین لباسشویی بگذارید ، به تعادل بار کمک می کند.

مرحله سوم
پس از اتمام چرخه شستشو ، مهم است که بالش ها را به درستی خشک کنید تا از رشد کپک جلوگیری شود و برچسب های مراقبت را بررسی کنید که آیا آنها می توانند با خشک شدن خشک شوند.

مرحله چهارم
بالش ها را بررسی کنید ، اگر کاملاً خشک نشده است پروسه خشک کردن را تکرار کنید ، یا بگذارید بالش شما با قرار دادن آن در یک اتاقک تهویه شده برای چند روز کاملاً خشک شود. اگر نمی توانید بالش ها را خشک کنید ، بگذارید آنها را در یک اتاق با تهویه خوب یا در زیر نور آفتاب خشک کنید.