ماشین ظرفشویی جمع و جور که در مصرف آب صرفه جویی می کند

۱۴۰۰/۸/۱۷ ۰:۰:۱۰

Heatworks اولین نسخه ماشین ظرفشویی Tetra را راه اندازی کرد که به طور خاص برای صرفه جویی در آب و شستن ظروف در فضاهای کوچک طراحی شده است. ماشین ظرفشویی Tetra نیازی به اتصالات لوله کشی ندارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک پریز برق استاندارد است. همچنین برای شستن اقلام پلاستیکی مانند اسباب بازی های کودکان ، ظروفی که ممکن است در ماشین ظرفشویی معمولی ذوب شوند و ظروف شیشه ای ظریف ، علاوه برهمه ایناها برای تمیز کردن میوه ها نیز مناسب است.

چگونه کار می کند؟

تترا برای برق نیاز به پریز برق دارد ، اما مانند یک ماشین ظرفشویی استاندارد به هیچ گونه شیلنگ پر یا تخلیه نیاز ندارد. در عوض ، کاربران سه لیتر آب در مخزن آب می ریزند و ظروف آلوده خود را بارگذاری می کنند. تترا می تواند سه بشقاب شام ، سه ظرف پخت ، سه فنجان ، سه چنگال ، سه قاشق و سه چاقو را تمیز و خشک کند.پنج گزینه برای چرخه تمیز کردن وجود دارد ، از جمله گزینه تمیز کردن میوه استاندارد و گزینه تمیز کردن ابزار پلاستیکی. کوتاه ترین چرخه ، چرخه اقتصادی است ، 30 دقیقه شستشو طول می کشد و اگر خشک کردن را اضافه کنید ، کمتر از یک ساعت طول می کشد. طولانی ترین چرخه ، چرخه استاندارد است که حدود 1 ساعت برای شستشو و کمی بیشتر از 1 ساعت با خشک شدن به طول می انجامد.

چرخه های حاوی مواد شوینده توسط یک کارتریج شوینده مخصوص تغذیه می شوند. مشابه کارتریج های چاپگر ، سیستم کارتریج مواد شوینده اختصاصی را با شستشو ، حذف لکه و شستشو توزیع می کند.

پس از اتمام چرخه تمیز کردن ، آب کثیف باید برداشته شود ، مخزن آب کثیف از پایه دستگاه جدا شود ، قسمت بالای آن شل شده و آب شستشو بیرون ریخته شود.

Heatworks ادعا می کند که استفاده از تترا برای تمیز کردن ظروف یکبار در روز می تواند سالانه بیش از 15000 لیتر آب در مصرف کننده صرفه جویی کند.

Cnet گزارش داد که پیش سفارش ماشین ظرفشویی Tetra از 399 دلار در Heatworks شروع می شود و انتظار می رود در ماه مه 2022 برای مشتریان ارسال شود.