تزریق هیالورونیک..محلول بدون جراحی برای اصلاح عیوب بینی

۱۴۰۰/۸/۲۹ ۱۰:۰:۱۱

مجله Elle گزارش داد که تزریق اسید هیالورونیک سلاح موثری برای اصلاح بسیاری از نقایص بینی مانند نوک بلند بینی ، بینی پهن ، سوراخ های بزرگ بینی ، عدم تقارن بینی و بیرون زدگی لبه استخوان ها و غضروف بینی است.

مجله Health and Beauty توضیح داد که تزریق اسید هیالورونیک یک عمل جراحی کم تهاجمی است و خاطرنشان کرد که بسته به نوع اسید هیالورونیک مورد استفاده ، نتایج بسیار خوبی را نشان می دهد که تا 12 ماه دوام می آورد.

یکی از مزایای تزریق با اسید هیالورونیک این است که معمولاً خطرات کمی برای سلامتی دارد ، زیرا اغلب در صورتی که تزریق توسط یک متخصص مجرب در جراحی زیبایی بینی انجام شود ، فقط باعث قرمزی جزئی ، تورم و لکه آبی می شود که خود به خود ناپدید می شود.

خطرات جدی

با این حال ، اگر تزریق توسط یک جراح غیر تخصصی و بی تجربه انجام شود ، ممکن است تزریق با خطرات جدی همراه باشد ، زیرا ممکن است اسید هیالورونیک به یک رگ خونی اصلی تزریق شود و منجر به مرگ برخی از بافت ها مانند بافت های بینی شود یا جریان اسید هیالورونیک با خون به مغز می رسد ، که خطر نابینایی یا حمله قلبی را افزایش می دهد.

برخی از دستورالعمل های ساده باید پس از تزریق رعایت شوند ، زیرا استفاده از عینک ، عینک آفتابی یا طبی ، باید به مدت یک هفته کنار گذاشته شود تا از بینی به بیرون فشار وارد نشود و به پشت بخوابید و نه به پهلو. و همچنین عدم مصرف داروهایی که به جریان خون کمک می کنند ، در دو هفته اول.