روشی جدید برای از بین بردن افتادگی پوست اطراف زانو

۱۴۰۰/۸/۲۹ ۵:۰:۱۱

یک جراح پلاستیک نشان داده است که چگونه زانوها می توانند شما را پیرتر از سن واقعی خود نشان دهند ، اما خوشبختانه این مشکل با یک عمل پیشگامانه حل می شود. دکتر آنجلیکا کاون ساکن لندن به روزنامه دیلی میل بریتانیا گفت پوست شل شده در اطراف مفاصل می تواند سالها به ظاهر شما بیفزاید ، اما خوشبختانه با یک درمان غیر جراحی می تواند زمان را به عقب برگرداند.

دکتر کاون از یک روش سفت کننده پوست معروف به Thermage FLX استفاده می کند ، یک درمان فرکانس رادیویی که می تواند به پوست صاف و سفت برای ظاهر کلی جوان کمک کند.

این درمان 45 دقیقه طول می کشد و 2000 پوند (2500 دلار) هزینه دارد و از یک اثر گرمایش یکنواخت استفاده می کند که به عمق لایه های غنی از کلاژن پوست نفوذ می کند. به نوبه خود ، این حرارت ملایم بافت کلاژن موجود را سفت می کند ، تولید کلاژن جدید را تحریک می کند و به تعریف خطوط پوست کمک می کند.

دکتر آنجلیکا گفته است که تمایل زنان برای سفت شدن پوست در ناحیه زانو افزایش یافته است و اظهار داشت که این اولین جایی است که علائم پیری در آن ظاهر می شود. "

آنجلیکا توضیح داد که نتیجه درمان سفت شدن فوری پوست است ، با بهبود وضعیت پوست بیمار در شش ماه آینده و نتایج تا 12 ماه ، و گفته می شود که افراد مشهور از جمله دمی مور ، گوئینت پالترو و جنیفر آنیستون این روش را دوست می دارند.