لباس های بارانی نیاز به شستشوی اضافی دارند

۱۴۰۰/۸/۱۱ ۲۰:۰:۱۰

انجمن آلمانی محصولات مراقبت از بدن و پودرهای لباسشویی توضیح داد که لباس های بارانی برای تمیز کردن خوب آنها در ماشین لباسشویی اتوماتیک نیاز به چرخه آبکشی بیشتری دارند. انجمن آلمان اضافه کرد که بهتر است لباسهای کاربردی ساخته شده از پارچه های غشایی مانند لباسهای بارانی و لباسهای ورزشی با غشای ضد آب از خارج و جذب عرق از داخل ، و کمک به تهویه بدن ، با یک برنامه شستشو آسان انجام شود. به ویژه بسیاری از ماشین های لباسشویی اتوماتیک مدرن برنامه های شستشوی خاصی را برای منسوجات مختلف ارائه می دهد.

انجمن آلمان استفاده از شوینده های مایع ، بدون نرم کننده نساجی را توصیه کرد ، زیرا الیاف را می پوشاند و هنگام استفاده با منسوجات کاربردی هیچ مزیتی ندارد. بلکه منجر به از دست دادن عملکرد پارچه های غشایی می شود و هنگامی که نرم کننده پارچه به طور ناخواسته به آن اضافه می شود ، این مشکل را می توان با شستن مجدد لباس حل کرد.

پس از چرخه شستشو ، لباس ها باید اتوکشی یا در خشک کن قرار داده شوند ، زیرا اثر گرما ویژگی مقاومت در برابر آب را باز می گرداند ، که ممکن است لباس ها در حین شستشو از دست بدهند ، و انجمن توصیه کرد که از چرخه 20 دقیقه ای خشک کردن هوا در برنامه معتدل استفاده شود.

اگر بارانی یا شلوارک کثیف است ، بقایای خشک را باید با برس زدن و پاک کردن لکه های روغن یا چربی ، که ممکن است هنگام دوچرخه سواری ظاهر شود ، از بین ببرید.