بعد از پنجاه سالگی با ماسک عسل جوانی خود را حفظ کنید

۱۴۰۰/۸/۲۲ ۱۰:۰:۱۱

یک آرایشگر سرشناس انگلیسی راز جوانی خود را پس از پنجاه سالگی فاش کرد که در مجموعه ای از عادات روزانه خلاصه می شود که مهمترین آنها استفاده از ماسک عسل بر روی پوست اوست. تابیتا جیمز کرین ، 52 ساله ، در گلوسترشایر زندگی می کند و دارای دو پسر به نام های فلیکس 21 ساله و سباستین 18 ساله است. او آرایشگاه شخصی خود را اداره می کند و تعدادی از محصولات ارگانیک مراقبت از مو را دارد.


درمان های عسل
تابیتا می گوید که او هر دو ماه یکبار برای مراقبت از صورت از عسل استفاده می کند. او می افزاید: "این ماده کلیدی سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی و خواص ضد میکروبی است که باعث می شود پوست من فوق العاده آبرسانی شود." در بین درمان ، او از ماسک هایی با عسل و بره موم استفاده می کند ، ماده ای شبیه رزین ساخته شده توسط زنبورها ، همچنین دارای مواد ضد التهابی است که قرمزی پوست او را کاهش می دهد.

قهوه

"من یک سال قبل از یائسگی شروع کردم و یکی از دوستانم پیشنهاد کرد که برای خواب بهتر مصرف کافئین را کاهش دهید. این امر تأثیر زیادی در سطح انرژی من ایجاد کرد. در حال حاضر ، من برای افزایش انرژی ، زنجبیل و آب لیمو مصرف می کنم.

مراقبت از موهای طبیعی
"من 20 سال است که یک آرایشگر ارگانیک هستم زیرا معتقدم آنچه روی پوست شما اتفاق می افتد - از جمله پوست سر شما - می تواند جذب بدن شما شود." من موهای خود را هفته ای یکبار می شویم و نیز از روغن موی ارگانیک معطر استفاده می کنم. "مراقبت از مو به اندازه مراقبت از پوست اهمیت دارد.