حوله هایی که میکروب ها را از بین می برند

۱۴۰۰/۸/۲۰ ۵:۰:۱۱

به تازگی ، روند جدیدی در دنیای مراقبت و نظافت پدید آمده است ، یعنی تولید حوله ای که دارای ویژگی منحصر به فردی است که می تواند بدن را تمیز کرده و از شر میکروب ها و باکتری های ایجاد کننده آکنه خلاص شود. Restore ، حوله هایی ساخته است که حاوی ذرات نقره بافته شده در الیاف هستند که نشان داده شده است باکتری ها و عوامل بیماری زا مانند MRSA و E-coli را از بین می برد.

به گفته کارشناسان ، ویژگی حوله های جدید این است که بدن را تمیز کرده و خود را به طور همزمان تمیز می کنند ، باکتری هایی که باعث بوی کثیف حوله می شوند را از بین می برند.

بر اساس تحقیقات منتشر شده توسط پروفسور چارلز گربا ، میکروبیولوژیست در دانشگاه آریزونا ، که هنوز منتشر نشده است ، نزدیک به 90 درصد از حوله های حمام آلوده به باکتری های مدفوع هستند و 14 درصد آنها حامل E. coli هستند.

دکتر لیزا آکرلی ، کارشناس بهداشت محیط می گوید: "حقیقت شرم آور این است که اکثر ما در شستشو مهارت چندانی نداریم."

آکرلی اضافه می کند،" در بسیاری از محصولات جدید استفاده از این تکنولوژی وجود دارد. نقره به عنوان یک ضد باکتری برای سالهای زیادی استفاده می شود و نشان داده شده است که موثر است. افزایش بهداشت اضافی، اما این بدان معنی نیست که شما می توانید از شستن حوله غافل شوید. "